14 Ogólnopolski Zlot Fiata 126p – Sochaczew

Jak co roku w połowie sierpnia ( 11 – 15 sierpnia ) odbył się Ogólnopolski Zlot Fiata 126p,  tym razem mieliśmy okazję gościć w Sochaczewie. Baza zlotu znajdowała się w małej miejscowości oddalonej od Sochaczewa o 15km.

Na zlot zabraliśmy 3 nasze małe fiaty – cabrio, limuzynę i włoskiego Giannini.
Do Sochaczewa ogółem dotarło około 480 maluszków – co jest dobrym wynikiem 😉

W niedziele mieliśmy okazję uczestniczyć w próbie „bicia rekordu Guinnessa”, której to niestety nie udało się pobić. Kolejnym punktem w niedzielne południe była wystawa samochodów ( fiat 126p ) w Sochaczewie, na której można było podziwiać świetnie zachowane egzemplarze lub takie które czekają na swoją kolej do renowacji, ale mimo wszystko każdy z nich ma swoją duszę i jest wyjątkowy. . .

Następnego dnia odbywały się KZK oraz Rajd Turystyczny. Nam niestety nie udało się wziąć udziału w Rajdzie, którego długość miała około 70km, natomiast mieliśmy okazję sprawdzić się w konkursie zręczności kierowcy. Były dwie kategorie: 1. silnik seryjny ; 2. silnik modyfikowany.

Podsumowując. . . Zlot zaliczamy do udanych. Mimo wszystko organizatorom należą się podziękowania i jednocześnie gratulacje za dobry zlot, niedociągnięcia były jak zazwyczaj bywa, natomiast jako całokształt to był to fajny zlot !

Dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna za każde miłe słowo na temat naszych samochodów i nie tylko 😉

Z Sochaczewa wracamy z nagrodami.

1. miejsce w KZK kat. silnik seryjny – Cabrio

1. miejsce najładniejsze auto #ST przyznane przez Fiat Varsavia – ( Giannini )

Gratulujemy innym zdobycia różnych osiągnięć i dobrych miejsc.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia, które są dostępne w naszej galerii zdjęć.