Fiat 126 – 1972

W maju 2021 roku fiat 126 wyprodukowany na koniec 1972 roku dołączył do naszej skromnej kolekcji. Samochód sprowadzony został z Włoch z okolic Bergamo, zachowany jak na swój wiek w bardzo dobrym stanie, lecz wymagał kilka poprawek lakierniczych. Samochód posiada wszystkie oryginalne szyby z 1972 roku, a także kilka detali różniących go od późniejszej 1 serii malucha. Ostatecznie po wszelkich zabiegach pielęgnacyjnych udało się nam go zabrać na pierwszy ( dla niego ) ogólnopolski zlot Fiata 126, który odbył się w Opolu.

Come back 126pe

To już oficjalnie . . . Miejmy nadzieje, że to będzie wielki come back 2021 roku 😉

Samochód praktycznie skończony jedynie wymaga kosmetyki , która nie jest tak istotna jak samo serducho . . . 😉 Jeździ jak dla mnie 👌 Może ktoś jeszcze pamięta ten samochód 🚗 ?

Co prawda ostatnio był transportowany przez Pomoc Drogowa 24h ze względu na sporą ilość km do pokonania ale zapewniam że jeździ i to nawet fajnie 💪

Do zobaczenia miejmy nadzieje na zlotach ! 😉

Transport Fiat’a 126

 

Dobrą kondycje naszych małych fiatów możemy zawdzięczać pojazdom pomocy drogowej UNICAR , dzięki którym nasze pojazdy na zlot oddalony setki kilometrów transportowane są w bezpieczny sposób, wobec tego wykluczone są wszelkie awarie i zwiększona eksploatacja, które to negatywnie wpływają na stan techniczny pojazdu.

Pomoc drogowa UNICAR – Jaguścik świadczy usługi holowania assistance dla różnych firm ubezpieczeniowych, a także klientów indywidualnych. Firma posiada w swojej flocie różnego rodzaju pojazdy specjalne. Są to samochody o dmc do 12t – m.in. auto z platformą hydrauliczną – płyta umożliwiająca załadunek niskich pojazdów lub takich z urwanym kołem , a także autolawety z platformą tzw. stała, umożliwiająca transport pojazdów osobowych, dostawczych zarówno tych długich jak i wysokich oraz różnych maszyn i urządzeń.

Jeśli potrzebujesz pomocy na drodze, posiadasz lub nie posiadasz w swojej polisie usługę assistance i znajdujesz się w naszej okolicy – służymy pomocą.

Gdyby była potrzeba przywieźć jakikolwiek samochód zakupiony przez klienta, bądź wykonać oględziny przed jego zakupem, a następnie wykonać jego transport do Radomska bądź z Radomska również firma jest do Państwa dyspozycji 24h / 7 dni w tygodniu.

Pomoc Drogowa Radomsko