Transport Fiat’a 126

 

Dobrą kondycje naszych małych fiatów możemy zawdzięczać pojazdom pomocy drogowej UNICAR , dzięki którym nasze pojazdy na zlot oddalony setki kilometrów transportowane są w bezpieczny sposób, wobec tego wykluczone są wszelkie awarie i zwiększona eksploatacja, które to negatywnie wpływają na stan techniczny pojazdu.

Pomoc drogowa UNICAR – Jaguścik świadczy usługi holowania assistance dla różnych firm ubezpieczeniowych, a także klientów indywidualnych. Firma posiada w swojej flocie różnego rodzaju pojazdy specjalne. Są to samochody o dmc do 12t – m.in. auto z platformą hydrauliczną – płyta umożliwiająca załadunek niskich pojazdów lub takich z urwanym kołem , a także autolawety z platformą tzw. stała, umożliwiająca transport pojazdów osobowych, dostawczych zarówno tych długich jak i wysokich oraz różnych maszyn i urządzeń.

Jeśli potrzebujesz pomocy na drodze, posiadasz lub nie posiadasz w swojej polisie usługę assistance i znajdujesz się w naszej okolicy – służymy pomocą.

Gdyby była potrzeba przywieźć jakikolwiek samochód zakupiony przez klienta, bądź wykonać oględziny przed jego zakupem, a następnie wykonać jego transport do Radomska bądź z Radomska również firma jest do Państwa dyspozycji 24h / 7 dni w tygodniu.

Pomoc Drogowa Radomsko