Kolejny sezon 2017 za nami . . .

Podsumowując . . .

W minionym roku braliśmy udział w 3 imprezach motoryzacyjnych, w tym tylko jeden raz udało nam się wybrać na zlot fiata 126p, który odbył się w tym roku w Sochaczewie i był to XIV Ogólnopolski Zlot Fiata 126p.

Przed wakacjami, w czerwcu odbyło się Moto Show w Kamieńsku k/Radomska, na które udaliśmy się naszym Giannini, który jak się później okazało został nagrodzony. W Lipcu mieliśmy zaszczyt gościć w Garwolinie się na Tłokowisku, podczas którego można było spotkać wiele ciekawych samochodów i motocykli z całej Polski. Sezon 2017, jeśli chodzi o wyjazdy na różne spotkania zakończyliśmy już w sierpniu, tak jak było wspomniane obecnością na Ogólnopolskim Zlocie Fiata 126p, z którego również wróciliśmy z upominkami.

Rok 2017 w pewnym stopniu może być porównany do poprzedniego, tak jak rok wcześniej, wybraliśmy się na wakacje do słonecznej Italii. Podczas wyjazdu, w między czasie trwały poszukiwania kolejnego ciekawego egzemplarza fiata 126. Tym razem udało się znaleźć samochód który produkowany był w Polsce i eksportowany na „zachód”, natomiast nie był w oficjalnej sprzedaży w Polsce – Fiat 126 RED.
Po niespełna miesiącu maluch był już oficjalnie nasz i przyjechał ” … z Ziemi włoskiej do Polski… ” – tak i oto sposób nasza rodzina 126 powiększyła się o kolejnego małego fiata.

Sezon 2018
Pierwszą imprezą, w której weźmiemy udział w obecnym sezonie będzie Auto Nostalgia – Targi Pojazdów Zabytkowych w dniach 14 – 15 kwietnia 2018, na które zapraszamy w imieniu organizatorów i swoim. Będzie to okazja do obejrzenia naszego Fiata 126p Limuzyny w Warszawie, a także podziwiać inne piękne zabytkowe samochody z całej Europy i nie tylko.

O kolejnych naszych wyjazdach będziemy się starać informować na bieżąco za pośrednictwem m.in mediów społecznościowych.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z minionego sezonu, które są dostępne w naszej galerii zdjęć.